Dit zijn onze

trainingsuren.

Ouder & Kind gym (en beweegdiploma)


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Woensdag09:00-10:00Beweegdiploma Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarVan Veenweg
Zaterdag08:30-09:30Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarGranaat
Zaterdag*09:30-10:30Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarGranaat
Zaterdag08:30-09.30Beweegdiploma Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarWeegbree
Zaterdag09:30-10:30Beweegdiploma Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarWeegbree
Zaterdag08:30-09:30Beweegdiploma Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarDe Draai
Zaterdag09:30-10:30Beweegdiploma Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarDe Draai
Zaterdag10:00-11:00Beweegdiploma Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarJan Glijnisweg ('t kruis)

* ) Wachtlijst

Kleutergym (en beweegdiploma)


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Zaterdag10:30-11:30Beweegdiploma Kleutergym4 tot 6 jaarDe Draai
Zaterdag10:30-11:30Kleutergym4 tot 6 jaarWeegbree

* ) Wachtlijst

 

Acro recreatie


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Vrijdag16:15-17:15Recreatie Acrovanaf 5 jaarUmbriëllaan, linkerzaal
Vrijdag (start bij voldoende animo)17:15-18:15Recreatie Acrovanaf 5 jaarUmbriëllaan, linkerzaal
Zaterdag09:00-10:00Recreatie Acrovanaf 5 jaarUmbriëllaan, linkerzaal

* ) Wachtlijst

Acro selectie


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag16:30-18:00Individueel bovenpartners en jong talentAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Maandag18:00-19.00DemoteamAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Maandag19.00-20.30Individueel onderpartners + ex-acroAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Maandag16.15-18.15WedstrijdrecreatieAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Dinsdag16:15-18:15C selectieAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Dinsdag18.15-20.45B selectieAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Woensdag16:15-18:45B selectieAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Woensdag18.00-21.00A selectieAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Vrijdag16.15-18.15C selectieAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Vrijdag18.15-20.45B selectieAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Zaterdag09.00-12.00A selectieAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Zaterdag11.15-14.15B selectieAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Zaterdag10:00-12:00WedstrijdrecreatieAlleen op uitnodigingUmbriëllaana
Zaterdag12.00-14.00Demo + individueel Alleen op uitnodigingUmbriëllaan

* ) Wachtlijst

Turnen recreatie meisjes


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag*15:45-16:45Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Maandag*16:45-17:45Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Maandag*17:45-19:45Meisjes Recreatie Turnen - blokuur9 jaar en oudervan Veenweg
Dinsdag15:45-17:15Meisjes Recreatie Turnen - blokuur6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Dinsdag*17:15-19:15Meisjes Recreatie Turnen - blokuur9 jaar en oudervan Veenweg
Dinsdag**19:15-20:15Meisjes Recreatie Turnen vanaf 11 jaarvan Veenweg
Woensdag14:45-15:45Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Woensdag15:45-16:45Meisjes Recreatie Turnen9 jaar en oudervan Veenweg
Woensdag17:45-19:45Meisjes Recreatie Turnen - blokuur11 jaar en oudervan Veenweg
Donderdag17:30-19:30Wedstrijd RecreatieAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Vrijdag*15:45-16:45Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Vrijdag*16:45-17:45Meisjes Recreatie Turnen9 jaar en oudervan Veenweg
Vrijdag17:45-19:45Wedstrijd RecreatieAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Zaterdag*09:00-10:00Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Zaterdag*10:00-11:00Meisjes Recreatie Turnen9 jaar en oudervan Veenweg
Zaterdag12:00-13:00Meisjes/Jongens Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Zaterdag14:00-15:30Meisjes Recreatie Turnen - blokuur6 t/m 16 jaarvan Veenweg

* ) Wachtlijst
** ) Start bij voldoende animo

Turnen recreatie jongens


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
woensdag16:45-17:45Jongens Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Donderdag19:00-20:00Jongens Recreatie Turnen9 jaar en oudervan Veenweg
Zaterdag*11:00-12:00Jongens Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Zaterdag12:00-13:00Jongens/Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Zaterdag13:00-14:00Jongens Recreatie Turnen9 jaar en oudervan Veenweg

* ) Wachtlijst

Turnen selectie


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag16:00-19:00OnderbouwAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Dinsdag16:00-19:00OnderbouwAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Dinsdag18:15-20:45BovenbouwAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Woensdag16:00-19:00D3 + D2Alleen op uitnodigingvan Veenweg
Donderdag16:00-19:00OnderbouwAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Donderdag16:00-18:00Jong TalentAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Vrijdag16:00-19:00D3 + D2Alleen op uitnodigingvan Veenweg
Zaterdag09:00-11:00JongtalentAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Zaterdag11:00-14:00BovenbouwAlleen op uitnodigingvan Veenweg

* ) Wachtlijst

Dansen


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Zaterdag11.00-1200Streetdance6 t/m 10 jaarGranaat

* ) Wachtlijst

Trampolinespringen recreatie


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag16:00-17:00Recreatie Trampolinevanaf 6 jaarvan Veenweg
Maandag17:00-18:00Recreatie Trampolinevanaf 9 jaarvan Veenweg
Maandag**18:00-19:00Recreatie Trampolinevanaf 10 jaarvan Veenweg
Woensdag17:00-18:00Recreatie Trampolinevanaf 6 jaarvan Veenweg
Woensdag18:00-19:00Recreatie Trampolinevanaf 9 jaarvan Veenweg
Woensdag*19:00-20:00Recreatie Trampolinevanaf 12 jaarvan Veenweg
Zaterdag*09:30-10:30Recreatie Trampolinevanaf 6 jaarvan Veenweg
Zaterdag10:30-11:30Recreatie Trampolinevanaf 6 jaarvan Veenweg
Zaterdag**11:30-12:30Recreatie Trampolinevanaf 6 jaarvan Veenweg

* ) Wachtlijst
** ) Start bij voldoende animo

Trampolinespringen selectie


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag19:00-20:30Selectie TrampolineAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Vrijdag17:00-18:30TalentgroepAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Vrijdag18:30-20:30Selectie TrampolineAlleen op uitnodigingvan Veenweg

* ) Wachtlijst

Volwassenen


DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag19:15-20:15Dames ConditieDamesSmaragd
Maandag20:15-21:15Dames ConditieDamesSmaragd
Maandag21:15-22:15Heren ConditieHerenSmaragd
Maandag19:00-20:00Ladyfit (Aerobics)DamesJan Glijnisweg ('t Kruis)
Maandag20:00-21:00Ladyfit (Aerobics)DamesJan Glijnisweg ('t Kruis)
Dinsdag19:00-20:00Ex-turnsters16+ DamesSmaragd
Dinsdag20:00-21:00Ex-turnsters16+ DamesSmaragd
Donderdag20:00-21:00SeizoenfitDames en HerenJan Glijnisweg ('t Kruis)

* ) Wachtlijst

Leuk. Leerzaam. Gezond.

Enthousiast geworden?