Dit zijn onze

trainingsuren.

LESROOSTERS

Klik op een discipline om het rooster open te klappen.

Ouder & Kind gym & Beweegdiploma
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Woensdag*09:15-10:15Beweegdiploma Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarGeul
Zaterdag08:30-09.30Beweegdiploma Ouder & Kind1,5 tot 3 jaarWeegbree
Zaterdag09:30-10:30Beweegdiploma Ouder & Kind2,5 tot 4 jaarWeegbree
Zaterdag08:30-09:30Beweegdiploma Ouder & Kind1,5 tot 3 jaarDe Draai
Zaterdag09:30-10:30Beweegdiploma Ouder & Kind3 tot 4 jaarDe Draai
Zaterdag*10:00-11:00Ouder & Kind1,5 tot 4 jaarDe Draai

* ) Wachtlijst

Kleutergym en beweegdiploma
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Zaterdag09:00-10:00Kleutergym4 tot 6 jaarDe Draai
Zaterdag*10:30-11:30Beweegdiploma Kleutergym4 tot 6 jaarDe Draai
Zaterdag10:45-11:45Beweegdiploma Kleutergym4 tot 6 jaarWeegbree

* ) Wachtlijst

Turnen recreatie meisjes
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag*15:45-16:45Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Maandag*16:45-17:45Meisjes Recreatie Turnen8 t/m 10 jaarvan Veenweg
Maandag*17:45-19:45Meisjes Recreatie Turnen - blokuur9 jaar en oudervan Veenweg
Dinsdag14:45-15:45 Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Dinsdag15:45-17:15Meisjes Recreatie Turnen - blokuur6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Dinsdag*18:15-20:15Meisjes Recreatie Turnen - blokuur9 jaar en oudervan Veenweg
Woensdag14:45-15:45Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 10 jaarvan Veenweg
Woensdag*15:45-16:45Meisjes Recreatie Turnen7 t/m 10 jaarvan Veenweg
Woensdag18:30-20:30Meisjes Recreatie Turnen - blokuur11 jaar en oudervan Veenweg
Donderdag19:00-20:00Meisjes Recreatie Turnen9 jaar en oudervan Veenweg
Vrijdag15:45-16:45Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Vrijdag*16:45-17:45Meisjes Recreatie Turnen7 t/m 9 jaarvan Veenweg
Vrijdag18:00-19:00Meisjes Recreatie Turnen8 t/m 10 jaarvan Veenweg
Vrijdag19:00-20.00Meisjes Recreatie Turnen10 jaar en oudervan Veenweg
Vrijdag18:30-20.30Wedstrijd RecreatieAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Zaterdag*09:00-10:00Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Zaterdag*10:00-11:00Meisjes/Jongens Recreatie TurnenMeisjes & jongens 6 t/m 9 jaarvan Veenweg
Zaterdag*11:00-12:00Meisjes Recreatie Turnen9 jaar en oudervan Veenweg
Zaterdag12:00-13:00Meisjes/Jongens Recreatie TurnenMeisjes & jongens 6 t/m 9 jaarvan Veenweg
Zaterdag14:00-15:30Meisjes/Jongens Recreatie Turnen - blokuurMeisjes & jongens 6 t/m16 jaarvan Veenweg
Zondag10:00-11:00KleuterturnenMeisjes 4 t/m 6 jaarvan Veenweg
Zondag11:00-12:00Meisjes Recreatie Turnen6 jaar en oudervan Veenweg

* ) Wachtlijst
** ) Start bij voldoende animo

Turnen recreatie jongens
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Woensdag*16:45-17:45Jongens Recreatie Turnen6 t/m 8 jaarvan Veenweg
Donderdag19:00-20:00Jongens Recreatie Turnen9 jaar en oudervan Veenweg
Zaterdag10:00-11:00Jongens/Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 9 jaarvan Veenweg
Zaterdag12:00-13:00Jongens/Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 9 jaarvan Veenweg
Zaterdag13:00-14:00Jongens Recreatie Turnen9 jaar en oudervan Veenweg
Zaterdag14:00-15:30Jongens/Meisjes Recreatie Turnen6 t/m 16 jaarvan Veenweg

* ) Wachtlijst

Turnen selectie
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag16:00-19:00MiddenbouwAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Dinsdag15:00-18:00Jong talentAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Dinsdag16:00-19:00Onderbouw N3 en D1Alleen op uitnodigingvan Veenweg
Dinsdag18:00-21:00Junioren & senioren 4e en 5e div. Alleen op uitnodigingvan Veenweg
Woensdag16:00-19:00Onderbouw D2Alleen op uitnodigingvan Veenweg
Donderdag15:30-18:30Onderbouw N3 en D1Alleen op uitnodigingvan Veenweg
Donderdag16:00-19:00Bovenbouw 4e en 5e divisie Alleen op uitnodigingvan Veenweg
Vrijdag15:00-18:00Onderbouw D2Alleen op uitnodigingvan Veenweg
Zaterdag09:00-11:00Jong talentAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Zaterdag11:00-14:00Bovenbouw 3e t/m 5e div.Alleen op uitnodigingvan Veenweg


Acro Recreatie
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Zaterdag10:00-11:00Recreatie Acrovanaf 5 jaarUmbriëllaan, linkerzaal

* ) Wachtlijst

Acro Selectie
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag16:15-18.15OpleidingsgroepAlleen op uitnodigingUmbriëllaan
Maandag18:15-19:45Individueel Alleen op uitnodigingUmbriëllaan
Dinsdag16:15-18:45Wedstrijdgroep 1Alleen op uitnodigingUmbriëllaan
Dinsdag18:30-21:00Wedstrijdgroep 2Alleen op uitnodigingUmbriëllaan
Vrijdag16:15-18:45Wedstrijdgroep 1Alleen op uitnodigingUmbriëllaan
Vrijdag18:30-21:00Wedstrijdgroep 2Alleen op uitnodigingUmbriëllaan
Zaterdag11:00-13:00Opleidingsgroep Alleen op uitnodigingUmbriëllaan


Trampolinespringen Recreatie
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag16:00-17:00Recreatie Trampoline8 - 11 jaarvan Veenweg
Maandag17:00-18:00Recreatie Trampoline6 - 10 jaarvan Veenweg
Maandag18:00-19:00Recreatie Trampolinevanaf 11 jaarvan Veenweg
Woensdag17:00-18:00Recreatie Trampolinevanaf 6 jaarvan Veenweg
Woensdag18:00-19:00Recreatie Trampolinevanaf 9 jaarvan Veenweg
Woensdag19:00-20:00Recreatie Trampolinevanaf 12 jaarvan Veenweg
Zaterdag09:00-10:00Recreatie Trampolinevanaf 9 jaarvan Veenweg
Zaterdag*10:00-11:00Recreatie Trampolinevanaf 6 jaarvan Veenweg

* ) Wachtlijst

Trampolinespringen Selectie
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag19:00-20:30Selectie TrampolineAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Vrijdag17:00-18:30TalentgroepAlleen op uitnodigingvan Veenweg
Vrijdag18:30-20:30Selectie TrampolineAlleen op uitnodigingvan Veenweg


Volwassenen
DagTijdLesnaamDoelgroepLocatie
Maandag19:15-20:15Dames ConditieDamesSmaragd
Maandag20:15-21:15Dames ConditieDamesSmaragd
Maandag21:15-22:15Heren ConditieHerenSmaragd
Dinsdag19:00-21:00Ex-turnsters16+ DamesVan Veenweg
Donderdag20:00-21:00SeizoenfitDames en HerenJan Glijnisweg ('t Kruis)

Leuk. Leerzaam. Gezond.

Enthousiast geworden?